Gord z datą premiery na PC i konsolach. Zobacz klimatyczny zwiastun polskiej strategii

  • Post category:Newsy

Studio Covenant.dev postanowiło doprecyzować istotną kwestię dotyczącą swojej nadchodzącej strategii. Mowa oczywiście o terminie debiutu, który wedle wcześniejszych ogłoszeń, przypadał na tegoroczne lato. Tak pozostało, ale dziś wiemy już, że oficjalna data premiery Gord na PC, PlayStation 5 i Xbox Series to 8 sierpnia. Na kanałach wydawcy pojawił się klimatyczny zwiastun tytułu, a na platformach cyfrowej dystrybucji możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Gord data premiery

Gord kosztuje 161,99 PLN na PC Steam, a zainteresowani przedsprzedażą mogą liczyć na kilka bonusów – cyfrowy artbook, soundtrack i specjalny scenariusz tower defense zatytułowany „Nie ustępuj”. Konsolowe wydanie Gord jest nieco tańsze – dla PS5 i XSX grę wyceniono na 149 złotych. Czym uraczy nas obiecująca polska strategia?

Twórcy zapraszają na emocjonującą wyprawę do mrocznego świata słowiańskich mitów. W Gord staniemy na czele osady plemienia Wschodzącego Słońca, które spróbuje przetrwać w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach. Strategia połączy budowanie miasta z długą listą zadań fabularnych, które ukształtują charakter i dobrobyt mieszkańców, by ostatecznie przesądzić ich los. Produkcja postawi nas przed wieloma trudnymi wyborami moralnymi oraz rzuci wiele wyzwań, szczególnie podczas konfrontacji z niezwykle potężnymi mitycznymi istotami.

Brzmi nieźle? Koniecznie oznacz termin w kalendarzu i wyczekuj kolejnych ciekawostek. Sprawdź też oficjalne wymagania sprzętowe Gord na PC.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.