Gord – przybliżona data premiery i nowy gameplay trailer polskiej strategii

  • Post category:Newsy

Już bliżej, niż dalej do debiutu wyczekiwanej przez fanów mitologii słowiańskiej strategii Gord. Wydawca gry, Team 17, opublikował w sieci najnowszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z polskiej produkcji. Poza kluczowymi aspektami zabawy dowiedzieliśmy się też kiedy odbędzie się premiera Gord. Zgodnie z komunikatem wydawcy dzieło Covenant.dev trafi równocześnie na PC i konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series tego lata. Dokładnego terminu nie wskazano, a przybliżony sugeruje świetne urozmaicenie dla wakacyjnej posuchy.

Gord strategia PC

Wracając do załączonego do wiadomości zwiastuna, to nie da się ukryć, że całość prezentuje się znacznie lepiej, niż na wcześniejszych materiałach. Szczególne wrażenie robią modele budynków i jednostek w osadzie, które odcinają się od brudnego i złowrogiego świata. Deweloperzy mają jeszcze trochę czasu na ostatnie szlify, więc pozostaje trzymać kciuki i wyglądać oficjalnej daty premiery strategii.

Gord to napędzana fabułą strategia z naciskiem na walkę o przetrwanie. W czasie rozgrywki będziemy sprawować pieczę nad tytułową osadą, leżącą na pograniczu zdrowego rozsądku i świata słowiańskich mitów. Tytuł jest debiutem warszawskiego Covenant.dev, na którego czele stoi odpowiedzialny m.in. za produkcję Wiedźmina 3 Stan Just.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.