Nordycki dodatek do Hearts of Iron 4 z datą premiery. Zwiastun fabularny Arms Against Tyranny

  • Post category:Newsy

Wiemy, kiedy Hearts of Iron 4 dodatek dla krajów północy. Data premiery, nowy zwiastun i bonus do zamówień przedpremierowych Arms Against Tyranny.

Arms Against Tyranny Hoi4

Jeśli gorączkowo wyczekujesz debiutu najnowszego dodatku do strategii Hearts of Iron 4, to mamy dobre wieści. Paradox opublikowało nowy zwiastun rozszerzenia, informując jednocześnie, że data premiery Arms Against Tyranny przypada na 10 października. Zwyczajowy bonusowy utwór w grze dla fanów zamówień przedpremierowych, to tym razem fińska Säkkijärven polkka. Utwór, podobnie jak wspomniany wcześniej zwiastun, znajdziesz poniżej. Dodatek wpisuje się już w nową politykę cenową Szwedów z wyceną na poziomie 91,99 złotych.

Hearts of Iron 4: Arms Against Tyranny – zawartość dodatku

Z pewnością nie będzie dla ciebie żadnym zaskoczeniem fakt, że nordyckie rozszerzenie skupia się na czterech krajach: Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. Każdy z nich otrzyma nowe, znacznie bardziej rozbudowane drzewko Celów Narodowych. Te będą lawirować pomiędzy stricte historycznymi postawami, aż do wszelkich alternatywnych kierunków rozwoju i odpowiedzi na globalny konflikt. Poszczególne ścieżki odpowiadają też na reperkusje, jakie wynikają z historycznego kontekstu omawianych nacji, z uwagi na wcześniejszą politykę międzynarodową i wynik I wojny światowej.

Z Arms Against Tyranny Hearts of Iron 4 otrzymuje też szereg przydatnych mechanik, jak specjalizacje przemysłu zbrojeniowego, rynek międzynarodowy czy dodatkowe opcje dla tworzenia i personalizacji Sił Specjalnych. W pakiecie znajdą się też nowe modele dla skandynawskich jednostek i 10 dodatkowych utworów dla ścieżki dźwiękowej. Więcej o dodatku i powiązanej z nim aktualizacji napiszemy, gdy Paradox przybliży kolejne szczegóły.

Hearts of Iron 4 zadebiutowało 6 czerwca 2016 roku wyłącznie na PC. Strategia w realiach II wojny światowej doczekała się już kilkunastu dodatków i pakietów DLC, które dzięki Expansion Subscription możesz ogrywać za 22,99 złotych miesięcznie. Omawiany tu dodatek zasili ofertę abonamentową w dniu swojej premiery.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.