Hearts of Iron 4: By Blood Alone – data premiery i zwiastun dodatku

  • Post category:Newsy

Wiemy już, kiedy fani Hearts of Iron 4 rozpoczną kolejną ofensywę z najnowszym dodatkiem do strategii z 2016 roku. Paradox Interactive opublikowało zwiastun, który informuje, że data premiery By Blood Alone przypada na 27 września. Już dziś wystartowały zamówienia przedpremierowe, więc jeśli chcesz, możesz wyłożyć 79,99 złotych na omawiany dodatek. Bonusem do pre-orederów jest specjalny utwór podczas rozgrywki – w tym wypadku, skoro mowa o Włochach, jest to Bella Ciao. Poniżej znajdziesz materiały wideo poświęcone zarówno rozszerzeniu, jak i bonusowemu utworowi.

by blood alone hearts of iron 4

W telegraficznym skrócie dodatek By Blood Alone i towarzysząca mu aktualizacja Avalanche wprowadzają szereg zmian i nowości do strategii. Te geograficznie koncentrują się wokół Włoch, Etiopii i Szwajcarii. Będą nowe cele narodowe dla każdej ze wspomnianych nacji, które znacząco rozbudują rozgrywkę. Jednocześnie Hearts of Iron 4 otrzyma przebudowę konferencji pokojowych i nowy projektant samolotów. Na dokładkę nowe modele jednostek naziemnych i samolotów oraz 12 nowych utworów do ścieżki dźwiękowej gry.

Wrześniowa data premiery By Blood Alone w Hearts of Iron 4 to ważny sygnał dla wszystkich, którzy oczekują premiery gry Victoria 3. Szwedzki wydawca raczej nie będzie kanibalizował swoich projektów, więc kolejne duże Grand Strategy Game wyjdzie najpewniej w październiku lub listopadzie. Oczywiście jest to tylko nasze spostrzeżenie i wydawca może mieć zupełnie inne plany, o których jeszcze nic nie wiadomo.

Hearts of Iron 4 zadebiutowało w czerwcu 2016 roku i otrzymało do tej pory siedem rozbudowanych dodatków. Warto wspomnieć, że strategia objęta jest opcjonalnym abonamentem Expansion Subscription, który za 18 złotych miesięcznie pozwala bawić się z kompletną zawartością tytułu. Wkrótce do stawki dołączy omawiane tu rozszerzenie.