Odbierz za darmo trzy dodatki do Hearts of Iron 4 podczas Steam Spring Sale

  • Post category:Newsy

Rewelacyjne doniesienia wprost ze Szwecji. Okazuje się, że na trwającą właśnie wiosenną wyprzedaż na Steam Paradox przygotował specjalną niespodziankę. Okazuje się, że trzy starsze dodatki do Hearts of Iron 4 są darmowe do 21 marca. Jeśli we wskazanym czasie przypiszesz je do swojego konta na platformie Valve, to także po tym terminie będziesz mógł bawić się z nimi za darmo. Oferta dotyczy rozszerzeń Togehter for Victory, Death or Dishonor oraz Waking the Tiger.

darmowe dodatki Hearts of Iron 4

Taki prezent od Paradoksu jest zdecydowanie mile widziany. Jednak nietrudno zgadnąć, że większość zainteresowanych posiada aktualnie darmowe dodatki do Hearts of Iron 4 już do dłuższego czasu. Wygląda też na to, że aktywni abonenci Expansion Subscription do strategii również mogą mieć problem z odbiorem prezentu. Jeśli się do nich nie zaliczasz, nie masz jeszcze dodatków, a chciałbyś mieć, to skocz do konkretnego rozszerzenia i dodaj je za darmo:

  • Togehter for Victory na Steam
  • Death or Dishonor na Steam
  • Waking the Tiger na Steam

Akcja zakończy się dokładnie o 18:00 czasu polskiego w czwartek 21 marca.

Hearts of Iron 4 ukazało się wyłącznie na PC 6 czerwca 2016 roku. Od tamtej pory gra otrzymała całkiem długą listę dodatków i pakietów DLC. Najnowszym z nich jest wydane na początku marca Trial of Allegiance, które spotkało się z negatywnym odbiorem. Kto wie, może także i to było przyczynkiem do tak szczodrej oferty Szwedów.

Niezadowolony z dodatków? Sprawdź fanowskie rozszerzenia i najlepsze mody do Hearts of Iron 4.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.