Możliwy rework Niemiec i DLC dla Związku Radzieckiego. HOI4 świętuje 8 lat na rynku

  • Post category:Newsy

W mijającym już tygodniu swoje 8 lat na rynku świętowało Hearts of Iron 4. Grand strategy w realiach II wojny światowej mimo wielu lat na karku wciąż jest grane i co równie ważne, otrzyma jeszcze więcej zawartości. W związku z rocznicą Paradox opublikował w sieci nowy sugestywny materiał wideo. Ten z dużą dozą prawdopodobieństwa wieszczy wyczekiwany rework Niemiec w Hearts of Iron 4. Na razie nie ma jeszcze potwierdzenia, a jedynie z deklaracją, że nowości pojawią się jeszcze w 2024 roku.

Rework Niemiec Hearts of Iron 4

Hearts of Iron 4 – możliwy rework Niemiec jeszcze w tym roku

Na załączonym poniżej materiale błyskawicznie wychwycisz klimat, który może pasować wyłącznie do III Rzeszy. W tle wybrzmiewa komunikat nadany alfabetem Morse’a, którym Szwedzi zacytowali Wernera Heisenberga. Ojca mechaniki kwantowej, teorii nieoznaczoności i jednego z uczestników programu atomowego II Rzeszy. Wnioski nasuwają się same, ale o tym, czy mowa o rozbudowanej aktualizacji, czy (bardziej prawdopodobnym) dodatku do strategii, przekonamy się w nadchodzących tygodniach.

Zapowiedź Hearts of Iron 4: Soviet Union 2D Art

Znacznie więcej dowiedzieliśmy się za to o drugiej z rocznicowych niespodzianek. Podobnie jak na początku roku CK3, także HOI4 otrzyma DLC przygotowane przez członków społeczności. Paczka Soviet Union 2D Art zadebiutuje już w poniedziałek 10 czerwca, wprowadzając kilkaset alternatywnych grafik 2D dla Związku Radzieckiego. DLC wyceniono na około 15 złotych, a wybrane elementy paczki możesz zobaczyć na załączonym do wiadomości zwiastunie.

Hearts of Iron 4 dostępne jest wyłącznie na PC dla systemów Windows, Linux i MacOS. Od dnia oficjalnego debiutu rozbudowana strategia Paradoksu otrzymała kilkanaście dodatków i pakietów DLC, a niektóre z nich włączono już do podstawki. Pozostałe możesz testować w ramach Expansion Subscription lub sięgnąć po mnóstwo ambitnych modów do Hearts of Iron 4.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.