Nadchodzi Home of Wargamers 2022. Nowe wieści o grach Slitherine

  • Post category:Newsy
Home of Wargamers 2022

Firma Slitherine oficjalnie zapowiedziała specjalne wydarzenie dedykowane fanom gier strategicznych. Home of Wargamers 2022 odbędzie się już 10 maja w Wenecji. Dla graczy to świetna okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej o nadchodzących grach z katalogu wydawcy. Harmonogram Home of Wargamers 2022 pojawi się na kanałach marki w nadchodzących dniach, więc warto je śledzić.

Najpewniej otrzymamy wieści związane m.in. z grami Master of Magic Remake, Starship Troopers – Terran Command, Stargate: Timekeepers oraz Broken Arrow. Slitherine ma całkiem pokaźne portfolio gier strategicznych na PC. Poza wspomnianymi wcześniej nowościami dzięki wsparciu wydawcy na rynek trafiły takie marki jak Panzer Corps, Warhammer 40,000: Battlesector czy Field of Glory.

Czekamy na kolejne zapowiedzi, gameplaye i daty premier. Wszystko, co najważniejsze znajdziecie na łamach strategniedzielny.pl.

Niedawno informowaliśmy o innym wydarzeniu skierowanym do fanów gier strategicznych. Nieco później, bo we wrześniu odbędzie się tegoroczna edycja imprezy PDXCON z nowościami od Paradox Interactive.

Źródło: Steam.