Znamy datę premiery Homeworld 3. Cena, edycje i bonusy do zamówień przedpremierowych

  • Post category:Newsy

Wreszcie jest, wyczekiwana, oficjalna i miejmy nadzieję ostateczna data premiery Homeworld 3.

Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy wymagania sprzętowe wyczekiwanego Homeworld 3. Nie trzeba było długo czekać na kolejne wieści. Podczas dzisiejszego PC Gaming Show dowiedzieliśmy się, że data premiery Homeworld 3 przypada na 8 marca. W czasie prezentacji pojawiło się też nowe wideo z fragmentami rozgrywki, na którym twórcy wymieniają największe atuty strategii.

Homeworld 3 data premiery

Z wypowiedzi pracowników BlackBird Interactive wyłania się obraz prawowitej kontynuacji pierwszego Homeworld. Kontynuacji, której w czasie premiery „dwójki” nie sposób było wyprodukować przez ograniczenia technologiczne. Te bariery w ciągu 20 lat udało się pokonać i pozostało już tylko powalczyć o uznanie fanów oryginału. Twórcy czekali dwie dekady, żeby oddać na nasze ręce tę grę, nam pozostaje już tylko cierpliwie czekać na początek marca.

Wraz z dzisiejszymi ogłoszeniami ruszyły zamówienia przedpremierowe Homeworld 3 na Steam. Podstawka gry kosztuje 249 złotych. Szczebelek wyżej jest wydanie Deluxe za 329 złotych z przepustką sezonową dla pierwszego roku. Na ostatnim stopniu znajdziemy Homeworld 3 Fleet Command Edition, które za 369 złotych oferuje wszystko już wymienione, plus dodatkową zawartość i szybszy o 72 godziny dostęp do gry.

Homeworld 3 edycje

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.