Homeworld 3 na gamescom 2023. Nowy zwiastun fabularny wyczekiwanej strategii (aktualizacja – tryb War Games)

  • Post category:Newsy

Blackbird Interactive przywiozło na gamescom 2023 nowy zwiastun fabularny strategii Homeworld 3.

Aktualizacja: Gearbox uzupełnił nowy zwiastun Homeworld 3 o dodatkowy materiał poświęcony trybowi War Games. W nim gracze przystąpią do serii misji, które muszą być wykonane w nieprzerwanej serii. Zgodnie z prawidłami roguelike, wystarczy jedno potknięcie, by powrócić do punktu wyjścia. Kolejne wygrane zapewnią nam jednak specjalne atuty, a całość będzie dostępna zarówno dla solowej zabawy, jak i kooperacji z innym strategiem.

Oryginalna wiadomość: Jest i coś na osłodę dla wszystkich, którzy od lat czekają na debiut Homeworld 3. Strategia pojawiła się na deskach tragów w Kolonii z nowym zwiastunem fabularnym, który wprowadza w klimat nadchodzącej kampanii. Blackbird Interactive przypomniało też na gamescom 2023, że Homeworld 3 otrzymamy dopiero w lutym. Tymczasem pozostaje nam cierpliwie czekać i zacierać ręce na edycję kolekcjonerską strategii z 14-calową figurką Khar-Kushan.

W ubiegłym roku twórcy byli nieco bardziej wylewni w kontekście zawartości gry. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to udaj się tutaj. Homeworld 3 zmierza wyłącznie na PC i ukaże się za pośrednictwem sklepów Steam i Epic Games Store.

Homeworld 3 screen

Gdyby jakimś cudem umknęło to Twojej uwadze, to do 31 sierpnia możesz zgłosić się po darmowe Homeworld: Deserts of Kharak na Epic Games Store. Prequel kosmicznej serii przenosi nas na powierzchnię planety, gdzie znajdziesz zarówno wprowadzenie do samej marki, jak i jej bogatej fabuły.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.