Homeworld 3 zalicza opóźnienie. Strategia znika z kalendarza na 2022 rok

  • Post category:Newsy

Jedna z najbardziej wyczekiwanych strategii znika z tegorocznego kalendarza wydawniczego. Na oficjalnym Twitterze marki poinformowano, że Homeworld 3 zostało opóźnione i nie ma szans zadebiutować przed końcem 2022 roku. Nowa data premiery przypada gdzieś w pierwszej połowie 2023 roku, ale na razie nie ma żadnych konkretów. Ekipa podziękowała za wsparcie i wyjaśniła powody swojej decyzji.

homeworld 3 key art

Homeworld 3 zostało opóźnione, bo twórcom nie udało się osiągnąć standardów jakości, które zadowoliłyby zarówno deweloperów, jak i graczy. Dodatkowy czas pomoże dopracować produkcję, a podczas tegorocznego gamescomu zobaczymy kolejne fragmenty rozgrywki ze strategii. Ekipa podkreśla znaczenie kontynuacji dla fanów serii i zapewnia, że dołoży wszelkich starań, żebyśmy otrzymali wymarzoną grę.

Cóż, gdy wydawca deklaruje premierę na ostatni kwartał roku, to jest niemal pewne, że pojawi się obsuwa. Teraz pozostaje jedynie mieć nadzieję, że twórcy zmieszczą się w nowym okienku wydawniczym. Niestety Homeworld 3 musi zniknąć z listy najważniejszych premier strategii na 2022 rok, ale otworzy za to zestawienie na kolejne 12 miesięcy.

Jeśli pomimo opóźnień szykujesz zamówienie przedpremierowe, to koniecznie zerknij na edycję kolekcjonerską Homeworld 3. Z kolejnymi wieściami wrócimy z pewnością w okolicach targów gamescom 2022. Trzymamy kciuki i wyczekujemy pokazu.