Gearbox znów przesuwa premierę Homeworld 3. Mamy nowy termin debiutu

  • Post category:Newsy

Jeśli zastanawiałeś się, dlaczego Gearbox wciąż nie wystartował z kampanią promocyjną Homeworld 3, to już nie musisz. Na oficjalnych kanałach marki pojawił się kolejny komunikat wydawcy. Wynika z niego, że premiera Homeworld 3 znów została opóźniona. Tym razem jedynie o kilka tygodni. Nowy termin debiutu strategii wyznaczono na 13 maja. Wcześniejszy dostęp do tytułu rozpocznie się 10 maja, o ile oczywiście mamy tu finalną datę premiery.

Premiera Homeworld 3 opóźniona

Homeworld 3 – premiera gry znów opóźniona

Wydawca zaserwował nam klasyczny powód opóźnień. Blackbird Interactive potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie tytułu, by spełnił oczekiwania graczy. Biorąc pod uwagę wypiętrzone oczekiwania i bardzo długi czas od pierwszych zapowiedzi nie ma się co twórcom dziwić. Możemy jedynie cieszyć się, że obsuwa nie jest tak znaczna, jak przy okazji poprzednich komunikatów wydawcy. Korzystając z okazji Gearbox wyjaśniło kilka kwestii związanych z zamówieniami Edycji Kolekcjonerskiej, a po więcej informacji udaj się tutaj.

Nawet jeśli oficjalny debiut Homeworld 3 przesunięto na maj, to jest akurat okazja, by bawić się ze strategią. Jeden z trybów RTS-a udostępniono dla szerokiej publiki w ramach trwającego właśnie Steam Next Fest, które zakończy się 12 lutego.

Homeworld 3 i inne najważniejsze strategie 2024 roku znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.