Udana strategia w prezencie od Epic Games. Odbierz za darmo Homeworld: Deserts of Kharak

  • Post category:Newsy

Epic Games Store konsekwentnie zachęca do zapoznania się z kultową serią strategii. Homeworld: Deserts of Kharak już dziś za darmo na PC.

Homeworld Deserts of Kharak

Kolejny czwartek i następny wpis poświęcony niekończącej się akcji promocyjnej sklepu Epic Games. Okazja szczególna, bo tym razem na fanów pecetowego grania czeka udany spin-off kultowej serii kosmicznych strategii. Już o 17:00 włodarze EGS udostępnią kolejny prezent, co oznacza, że przez cały nadchodzący tydzień możesz zgarnąć za darmo grę Homeworld: Deserts of Kharak.

Jeszcze przez kilka godzin masz szansę na dwie, udostępnione w ubiegłym tygodniu darmówki – Black Book i Dodo Peak. Po więcej gier za darmo na PC w sierpniu odsyłamy tutaj.

Homeworld: Deserts of Kharak to klasyczny RTS osadzony w uniwersum zapoczątkowanej jeszcze w 1999 roku marki. Tym razem akcja gry przenosi nas na tytułową planetę Kharak, która powoli wyprasza zamieszkujący ją lud Kushan.

Podczas gdy cywilizacja toczy boje o ostatnie źródła surowców, na radarze pojawia się tajemniczy obiekt, który może odmienić losy planety. Całość stanowi prequel do pełnoprawnych odsłon Homeworld. Tym samym, jeśli nie miałeś kontaktu z serią, to nie musisz obawiać się o brak kontekstu.

Przy okazji warto przypomnieć, że najnowsza, zapowiedziana jeszcze lata temu odsłona serii – Homeworld 3 – zmierza na PC z debiutem wyznaczonym na luty 2024 roku.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.