Trzy gry za darmo na PC. Wśród nich Homeworld Remastered Collection

  • Post category:Newsy

Już za kilka godzin na platformie dystrybucyjnej Epic Games wystartuje kolejna okazja na darmowe gry. Tym razem ze specjalnym prezentem dla fanów strategii. Od 17:00 możesz zgłosić się po dostępne za darmo Homeworld Remastered Collection. Odświeżone wydania kultowych kosmicznych strategii będą do odebrania przez cały kolejny tydzień, aż do 3 sierpnia. Wraz z nimi w Epic oferuje za darmo także pierwszoosobową strzelankę Severed Steel.

Homeworld Remastered Collection

Homeworld Remastered Collection z nową aktualizacją

Co równie ważne, Homeworld Remastered Collection nie tylko dostępne jest za darmo, ale też doczekało się specjalnej aktualizacji. Łatka oznaczona numerem 2.300 wprowadza funkcję cross-play dla sieciowej zabawy pomiędzy graczami bawiącymi się na Steam i Epic Games. Twórcy korzystają z autorskiego systemu SHiFT, przypominając, że nie musimy zakładać dodatkowego konta, ale oferuje ono dodatkowe korzyści.

Zarówno dzisiejsza oferta, jak i wydanie zremasterowanych gier Homeworld na EGS to preludium do wydania Homeworld 3. Wyczekiwana strategia niestety ominie kolejny rok z rzędu, co ma zagwarantować, że na debiut otrzymamy to, czego oczekujemy.

Jeszcze przez kilka godzin możesz odebrać darmowe gry The Elder Scrolls Online i Murder by Numbers. Po więcej okazji na gry za darmo w lipcu udaj się pod ten adres.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.