IXION zalicza drobne opóźnienie. Znamy nową datę premiery

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że dla fanów strategii powoli pustoszeje listopadowy kalendarz wydawniczy. Najpierw solidną obsuwę zaliczyło Company of Heroes 3, które przesunięto na 2023 rok. Teraz dowiedzieliśmy się, że opóźnione zostało także IXION. Na szczęście w tym przypadku tylko nieznacznie, a nowa data premiery IXION przypada na 7 grudnia tego roku.

nowa data premiery IXION

Nowa data premiery IXION

Jak możesz się domyślać, także w tym przypadku poszło o czas niezbędny na dopracowanie gry. Twórcy zaznaczyli, że potrzebują go nieco więcej, by premiera przebiegła, jak tego oczekują. Obsuwa jest nieznaczna, więc pozostaje mieć nadzieje, że kilka dodatkowych tygodni wystarczy, żeby doszlifować strategię. W międzyczasie mamy otrzymać jeszcze kilka dodatkowych komunikatów dotyczących poszczególnych atrakcji i mechanik tytułu.

IXION to survivalowa strategia z elementami city-buildera. Podczas rozgrywki przeniesiemy się w kosmos, by szukać nowego domu dla ludzkości. Jako zarządca stacji zadbamy zarówno o kierunek eksploracji, jak i odpowiednie warunki do realizacji misji. Na naszych barkach spocznie los stacji kosmicznej i jej pasażerów. Czeka nas wyprawa w nieznane, wiele przeciwności oraz rozmaite konflikty i problemy pomiędzy podopiecznymi. Projekt wygląda obiecująco i chętnie już przesielibyśmy się na stację Tiqqun.

Jeśli też wypatrujesz debiutu, to koniecznie zapoznaj się z dosyć wygórowanymi wymaganiami sprzętowymi IXION. Gra pojawi się na platformach Steam i Epic Games Store.