Nadchodzi prezentacja Jagged Alliance 3. THQ Nordic zaprasza na pokaz nowości

  • Post category:Newsy

Nawet jeśli oficjalnie targi E3 2022 odwołano, to poszczególni wydawcy nie zamierzają ukrywać swoich nowinek. THQ Nordic w najnowszym komunikacie prasowym zapowiedziało własną konferencję. Kolejna edycja to między innymi pokaz gry Jagged Alliance 3, którą zapowiedziano w minionym roku. Tym razem najpewniej doczekamy się daty premiery i pozostaje nam liczyć, że nie poczekamy na nią zbyt długo.

Jagged Alliance 3 pokaz gry

Zła wiadomość jest taka, że sam pokaz chociaż zastąpi targi E3 2022, to ominie czerwcowe imprezy. THQ Nordic Showcase 2022 odbędzie się dopiero 12 sierpnia o 21:00. Obok wspominanej już strategii pewnym punktem programu jest pokaz Outcast 2 – A New Beginning.

Wydawca obiecał też kilka niespodzianek na nowych i licencjonowanych IP, więc na pewno pojawi się coś ciekawego. Szczególnie że właściciel THQ Nordic, grupa Embracer, niemal w każdym kwartale powiększa portfolio o nowe studia i marki.

Sierpniowy pokaz gry Jagged Alliance 3 nie będzie pierwszą prezentacją strategii od Haemimont Games. Przy okazji zapowiedzi otrzymaliśmy pierwsze fragmenty rozgrywki, a nawet wstępne wymagania sprzętowe.

Źródło: YouTube.