Jagged Allinace 3 wygląda solidnie. Zobacz nowy zwiastun z THQ Nordic Showcase 2022

  • Post category:Newsy

Zgodnie ze złożoną wcześniej obietnicą na tegorocznym THQ Nordic Showcase pojawiła się nadchodząca gra od Haemimont Games. Wydawca zaprezentował nowy zwiastun Jagged Alliance 3, na którym nie zabrakło znajomych twarzy. Nie pojawiła się za to choćby przybliżona data premiery. W tej kwestii niewiele zmieniło się także na Steam, gdzie wciąż możesz zobaczyć, że gra zadebiutuje „już wkrótce”. Być może konkretną datę poznamy już na samych targach gamescom 2022.

Jagged Alliance 3 art

Jagged Alliance 3 – nowy zwiastun kontynuacji klasyka

Wracając do trailera, to chociaż trwa niespełna 3 minuty, to daje całkiem niezły obraz rozgrywki. Wiele pomniejszych mechanik zapożyczono bezpośrednio z Jagged Alliance 2, ale dostosowano na współczesną modłę. Najistotniejszy jest fakt, że twórcy nie poszli śladem wydanego przed kilkoma laty Jagged Alliance Rage. Nowa taktyczna strategia jest znacznie bliżej realizmu, a twórcy nie poskąpili krwawych wymian ognia. Ostrożnie możemy wieszczyć, że szykuje się kolejna solidna odsłona serii. Zobacz załączony poniżej materiał wideo i wyczekuj z nami premiery.

Jagged Alliance 3 na razie powstaje wyłącznie z myślą o PC. Podczas rozgrywki przeniesiemy się do fikcyjnego miasta Grand Chien, którego prezydent zniknął w nieznanych okolicznościach. Jego miejsce zajęła organizacja znana jako Legion, ale rodzina przywódcy Gran Chien nie zamierza się z tym pogodzić. Opłaca naszych najemników, by odnaleźli głowę państwa i przywrócili porządek na ulicach. Tu wkraczamy my, a dalszy bieg fabuły zależy już wyłącznie od naszej skuteczności i podejmowanych decyzji.