Crossfire: Legion zalicza poślizg. Mamy nową datę premiery w Steam Early Access

  • Post category:Newsy

Złe wieści dla wszystkich, którzy nastawiali się na kwietniową premierę Crossfire: Legion. W najnowszym wpisie na Steam przedstawiciele Blackbird Interactive ogłosili kilkutygodniowe opóźnienie. Kiedy nowa premiera Crossfire: Legion w Steam Early Access? Nowy termin wyznaczono na 24 maja. Twórcy odwołują się tu do uwag, które trafiły do nich po otwartych testach strategii. Kilka dodatkowych tygodni pozwoli wprowadzić do gry zmiany zaproponowane przez graczy, by podkreślić ich rolę w kształtowaniu gry.

crossfire legion

Niestety równocześnie obsuwę zalicza także zaplanowana na 21 kwietnia darmowa sesja z grą. Wydawca na pewno będzie chciał wrócić do tematu, ale nowy termin testów pojawi się zapewne, gdy termin rozpoczęcia Wczesnego Dostępu będzie już ostateczny.

Wspomniany wpis to także nowa rozpiska planów przed debiutem w Steam Early Access. Twórcy wciąż nie ujawnili kiedy odbędzie się premiera finalnej wersji Crossfire: Legion. Przybliżony termin to ostatni kwartał bieżącego roku, co może być szczególnie istotne dla fanów singla. Wczesna wersja RTS-a skupia się przede wszystkim na rozgrywkach sieciowych pomiędzy graczami i chociaż mogą pojawić się pojedyncze misje jednoosobowe, to będzie tu raczej biednie.

Produkcja gry Crossfire: Legion spoczywa na barkach studia Blackbird Interactive, które także na końcówkę tego roku planuje swoje Homeworld 3. Zajrzyj do zestawienia najważniejszych premier strategii w 2022 roku po więcej szczegółów.

Źródło: Steam.