King Arthur: Knight’s Tale – kampania The Chained God z datą premiery. Nowości dla Endgame

  • Post category:Newsy

Ważne wieści dla fanów King Arthur: Knight’s Tale. Studio Neocore Games ujawniło, że data premiery kampanii The Chained God przypada na 23 czerwca. Już za kilka dni na serwerach taktycznego RPG pojawi się obszerna aktualizacja i nowe misje. To jednak nie wszystko, w specjalnym komunikacie twórcy King Arthur: Knight’s Tale ogłosili zmiany w formule Endgame. Zmiany zobaczymy już lada dzień, ale zanim do nich przejdziemy, warto wspomnieć o niespodziance.

The Chained God

Ekipa wspomniała o nieoczekiwanym gościu, którego spotkamy za kilka dni w grze. „Jest to osoba, którą wielu z was kojarzy” – stwierdzili, ale nie ujawnili niczego więcej i pozostaje nam jedynie przekonać się na własną rękę.

Jak wcześniej wspomniałem, data premiery The Chained God to nie tylko mini kampania poświęcona Fomorainom. Twórcy przebudują tryb Endgame, by oferował rotacje sezonowej zawartości. Pierwszy sezon powiązany jest z zawartością przywołanej kampanii, ale jak wiemy, nie będzie to ostatnia z dodatkowych przygód.

Już w poprzednim komunikacie Neocore Games zapowiedziało całą serię podobnych aktualizacji, sugerując przy tym nadchodzący duży dodatek. Będzie co ogrywać, szczególnie że dotychczasowej zawartości spokojnie wystarczy na jakieś 50 godzin zabawy. Niezdecydowanych odsyłamy do naszej recenzji King Arthur: Knight’s Tale. Tymczasem napotykających trudności zachęcamy do naszego praktycznego poradnika do Króla Artura.

Źródło: Steam.