King Arthur: Knight’s Tale poprawione. Długa lista zmian w aktualizacji 1.1

  • Post category:Newsy

Trochę to trwało, ale wreszcie się doczekaliśmy. Na serwerach King Arthur: Knight’s Tale wylądowała duża aktualizacja z masą nowości. NeocoreGames przygotowało długą listę zmian i poprawek, zarówno dla aspektów technicznych, jak i równowagi rozgrywki. Przy okazji naprawiono popsute osiągnięcia Steam i zmieniono zasady przyznawania niektórych z nich. Jest tego sporo i wygląda na to, że ekipa przygotowała grunt pod zbliżające się misje The Chained God.

King Arthur Knights Tale

King Arthur: Knight’s Tale – duża aktualizacja 1.1

Najważniejsze z nowości to możliwość sortowania i filtrowania ekwipunku. Po dzisiejszej aktualizacji nie będziesz miał problemu z odnalezieniem wyposażenia o określonej rzadkości czy poświęconego specjalnej klasie. Twórcy dopasowali też rozgrywkę do swoich pierwotnych założeń, usprawniając niektórych bohaterów, obniżając wymagania lub zmieniając ich umiejętności. Pojawiły się też rozmaite drobne poprawki w interfejsie użytkownika i w oprawie wideo.

Jeśli kolekcjonujesz osiągnięcia na Steam, to niektóre z nich wreszcie powinny działać poprawnie:

  • Penny Knight
  • One Brick at a Time
  • Wisdom is Better
  • One Step Ahead
  • Fortune Favor Fools
  • Just a Rotting Corpse
  • Ready to Fight!

Dodatkowo niektóre osiągnięcia mają nowe kryteria odblokowania. Floor Sweep wpadnie na konto, po trzech powalonych wrogach w bitwie. It’s a Trap! Odblokujesz, gdy pięciu przeciwników w jednej bitwie umrze od pułapek. A do Fire Walk With Me liczy się teraz każde z zaklęć Czarownika.

Pozostałe zmiany znajdziesz na serwerach, a ich pełną listę – tutaj.

Premiera King Arthur: Knight’s Tale odbyła się 28 kwietnia na PC. Tytuł opuścił wczesny dostęp i trafił w gusta wielu graczy i krytyków. W niedawnych komunikatach twórcy sugerowali spory dodatek do taktycznego RPG, który poprzedzi seria darmowych aktualizacji zawartości.

Po uniwersalne, praktyczne porady do King Arthur: Knight’s Tale udaj się tutaj.

Źródło: Steam.