King Arthur: Knight’s Tale otrzyma kolejne misje. Nadchodzi The Chained God

  • Post category:Newsy

Od premiery taktycznego RPG w świecie Króla Artura minęło już kilka tygodni. Twórcy mieli czas na podsumowanie debiutu, niezbędne poprawki i podziękowania dla graczy. Teraz skupili się na dalszym rozwoju gry, czego wyrazem jest najnowszy komunikat. NeocoreGames ogłosiło, że jeszcze w czerwcu King Arthur: Knight’s Tale do gry trafi aktualizacja The Chained God. Jest to darmowy pakiet map, podczas których wcielimy się w Fomorian ze świata legend arturiańskich. Nie wiemy, ile misji otrzymamy, ale możemy być pewni nowych mechanik, przedmiotów i wątków fabularnych.

The Chained God

W tym samym komunikacie czytamy, że aktualizacja The Chained God jest pierwszym z wielu takich pakietów. Spodziewaj się kolejnych misji w Avalon, najpewniej jako przedstawiciel pozostałych wcześniej wrogich nam frakcji. Jednocześnie studio pracuje nad czymś dłuższym. Możemy odbierać to jako gwarancję, iż King Arthur: Knight’s Tale otrzyma co najmniej jeden fabularny dodatek.

Premiera pełnej wersji gry odbyła się na PC 26 kwietnia. Tytuł przez ponad rok rozwijał się w usłudze wczesnego dostępu platformy Steam i zbierał pozytywne opinie. W chwili pisania wiadomości grę polecało ponad 80% oceniających graczy, a krytycy zagranicznych serwisów im wtórowali.

Przy okazji zapraszam cię, do zapoznania się z naszym poradnikiem do King Arthur: Knight’s Tale. Powoli, nawet bardzo, szykujemy też recenzję, której możesz spodziewać się niebawem.

Źródło: Steam.