Krasnoludy Chaosu w Warhammer 3 potwierdzone. Oficjalna premiera Immortal Empires

  • Post category:Newsy

Wprawdzie dopiero jutro przypada oficjalna rocznica premiery Total War: Warhammer 3 na PC, ale Creative Assembly postanowiło rozpocząć świętowanie jeszcze dziś. Na dobry początek wyczekiwana wiadomość. Jak domyślaliśmy się w zapowiedzi nowych dodatków do gry, Krasnoludy Chaosu pojawią się w najbliższym DLC do Warhammer 3. Krótka wzmianka o nadchodzącej frakcji wieńczy najnowszy materiał wideo na kanale marki.

Sam zwiastun, to kolejna ważna wiadomość – już dziś oficjalna premiera Immortal Empires. Wielka kampania wychodzi z wersji beta i co równie ważne, będzie teraz dostępna dla wszystkich posiadaczy Total War: Warhammer 3. Wieść może nieco wkurzyć wszystkich, którzy kupowali poprzednie odsłony, żeby zagrać w Imperia Nieśmiertelnych. Jednak jest pewien haczyk.

Krasnoludy Chaosu Warhammer 3

Total War: Warhammer 3 – Krasnoludy Chaosu potwierdzone. Premiera Immortal Empires

O ile zabawa z Immortal Empires nie wymaga już poprzednich odsłon gry, to prowadzenie do boju zawartych w nich frakcji już tak. Bez wcześniejszych części strategii możesz bawić się tylko z frakcjami z podstawowej wersji Warhammer 3 i DLC do gry. Twórcy ogłosili możliwość zakupu samych DLC, bez podstawek z serii, a zaprezentowane w nich frakcje wykorzystamy już w Imperiach Nieśmiertelnych. Bezpłatne DLC powiązane z Warhammer i Warhammer 2 wymagają zakupu – albo gier, albo DLC, przy których je wypuszczono.

Jak już wcześniej wspomniałem dziś Immortal Empires porzuca wersję beta i wraz z aktualizacją 2.4 gry. Twórcy poprawili kilka elementów rozgrywki, jak choćby garnizony, które nie będą już trafiać na pole bitwy jako wsparcie, a będą na nim od razu. Łatka to też wiele poprawek równowagi rozgrywki i oczywiście zapowiedź dalszego wsparcia. Total War: Warhammer 3 otrzyma w tym roku co najmniej trzy dodatki, a ich zawartość skierowana będzie głównie do fanów wielkiej kampanii.

Wracając do Krasnoludów Chaosu – premiera powiązanego z nimi DLC zaplanowana jest na kwiecień i wtedy też otrzymamy dużo szczegółów. Na razie pozostaje powrócić do świata Warhammera i cieszyć się z nowinek. Tutaj przeczytasz o naszych wrażeniach po zabawie z Immortal Empires.