Mroczna przygodówka za darmo na PC. Odbierz Lorelai na GOG.com

  • Post category:Newsy

Wiosna zawitała także do sklepu CD Projektu, a wraz z nią pojawiła się kolejna świetna okazja do powiększenia biblioteki gier. Włodarze GOG-a oferują za darmo przygodówkę Lorelai na dobry początek Wiosennej wyprzedaży 2023 w swoim sklepie. Prezent odbierzesz pod tym adresem przez kilka najbliższych dni – akcja potrwa do godziny 15:00 w czwartek 23 marca.

Lorelai za darmo

Lorelai za darmo na PC

Dzisiejszy prezent to kolejne dzieło niezależnego polskiego dewelopera, Remigiusza Michalskiego, który ukrywa się pod szyldem Harvester Games. Mroczna gra przygodowa w konwencji horroru koncentruje się na kobiecie, której świat legł w gruzach. Podczas zabawy towarzyszymy jej w podróży, która ma wszystko naprawić.

Rozgrywka polega na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i interakcjach z bohaterami niezależnymi. Wielu z tych ostatnich może stanowić dla protagonistki ogromne zagrożenie. Zaintrygowany? Produkcja z 2019 roku tylko czeka na uruchomienie.

Znając CD Projekt, nie będzie to jedyny prezent dla pecetowych graczy przy okazji najnowszych promocji. Jeśli pojawią się kolejne darmówki, to z pewnością się o tym dowiesz. Sama Wiosenna wyprzedaż 2023 na GOG.com potrwa do 3 kwietnia.

Po więcej darmowych gier na PC w marcu skocz do naszego regularnie aktualizowanego zestawienia.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.