Marvel’s Midnight Suns jeszcze w tym roku. Nowa data premiery taktycznego RPG

  • Post category:Newsy
Marvel’s Midnight Suns

Wygląda na to, że Firaxis Games ostatecznie zdecydowało się na termin debiutu swojej najnowszej gry. Chociaż jeszcze niedawno ekipa straszyła premierą w pierwszym kwartale 2023 roku, to D23 Expo 2022 przyniosło nowe wieści. Według nich nowa data premiery Marvel’s Midnight Suns przypada na 2 grudnia tego roku.

Jest jednak pewien haczyk. Tego dnia taktyczne RPG z bohaterami komiksów ukaże się wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Zgodnie z wcześniejszym komunikatem wydania na starsze konsole i Switcha ukażą się później, jeśli w ogóle, chociaż wydawca oficjalnie ich nie anulował.

Data premiery Marvel’s Midnight Suns pojawiła się wraz z nowym gameplay trailerem produkcji. Na załączonym poniżej materiale zaprezentowano poszczególnych bohaterów, którzy staną do walki w turowych potyczkach. Podczas zabawy zbierzemy drużynę prawdziwych sław, ale ciężar fabuły spoczywa na wykreowanym przez nas protagoniście. Superbohaterowie połączą siły, by stanąć do walki z matką demonów Lilith.

Marvel’s Midnight Suns trafi na rynek w trzech edycjach: standardowej, Digital+ oraz Legendary. Najtańsza paczka kosztuje na Steam dokładnie 249 złotych, podczas gdy z Legendarne wydanie zapłacimy 429 złotych. To ostatnie zaoferuje dokładnie 23 skórki premium dla bohaterów oraz dostęp do czterech pakietów DLC z misjami i postaciami.

Nie znamy jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych taktycznego RPG-a.

Więcej gier taktycznych.