Marvel’s Midnight Suns ocenione przez kolejną agencję ratingową. Premiera jeszcze latem?

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że niedługo dowiemy się kiedy odbędzie się premiera Marvel’s Midnight Suns. Nowe taktyczne RPG od Firaxis Games otrzymało ocenę od kolejnej agencji ratingowej, co sugeruje nadchodzący debiut. Przypomnijmy, że według ostatnich ogłoszeń gra ma pojawić się w drugiej połowie bieżącego roku. Jeśli zerkniemy w kalendarz, to łatwo ustalić, że wpisy organizacji określających grupę wiekową pojawiają się na około 2 do 3 miesięcy przed debiutem. Tym samym premiera Marvel’s Midnight Suns może odbyć się jeszcze w sierpniu.

Marvel’s Midnight Suns

W nadchodzących tygodniach odbędzie się kilka obszernych prezentacji, które zastąpią nam odwołane E3. Najpewniej podczas którejś z nich wydawca powróci do tematu Marvel’s Midnight Suns i wskaże datę premiery. Tymczasem pozostaje nam powrócić do ostatniego opublikowanego w sieci materiału z rozgrywki i liczyć na szybki debiut.

Marvel’s Midnight Suns powstaje na komputery osobiste i konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Grę tworzy ekipa z odpowiedzialnego za Civilization i XCOM Firaxis Games. W trakcie rozgrywki stworzymy własnego komiksowego bohatera, którego wrzucimy do taktycznych potyczek. Nasze siły wzmocnią doskonale znani herosi z uniwersum Marvela. Twórcy obiecują ponad 40 doskonale znanych postaci jak np. Kapitan Ameryka, Iron Man czy Wolverine.

Więcej gier taktycznych.

Źródło: Gamingbolt.