Marvel’s Midnight Suns ponownie opóźnione. Komunikat twórców

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że na taktyczne RPG w świecie Marvela jeszcze sobie trochę poczekamy. Poprzednia obsuwa okazała się niewystarczająca i Marvel’s Midnight Suns ponownie zostało opóźnione. Zaplanowana na 7 października premiera tytułu jest już nieaktualna, a ekipa nie podała zastępczej. Komunikat wskazuje za to na bieżący rok fiskalny, więc Marvel’s Midnight Suns powinno ukazać się najpóźniej przed końcem marca 2023.

Marvels Midnight Suns ponownie opóźnione

Firaxis Games ogłosiło też, że początkowo debiut odbędzie się wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Wydania na Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One dołączą później. Na tym etapie sugeruje to, że ósma generacja może obejść się smakiem. Dodatkowy czas twórcy klasycznie już wykorzystają na dodatkowe poprawki i optymalizacje.

Fakt, że Marvel’s Midnight Suns ponownie zostało opóźnione jest dosyć zaskakujący. W minionych tygodniach kampania marketingowa rozkręcała się w najlepsze. Jednak wydawca wziął głębszy oddech i złapał za kalendarz. Dlaczego? Tego nie wiemy. Pewne jest za to, że przed deweloperami jeszcze masa pracy. Trzymamy kciuki i liczymy na jeszcze lepsze doświadczenia z zabawy.

Marvel’s Midnight Suns to taktyczne RPG z bohaterami komiksów w roli głównej. Jako oryginalna postać zrzeszamy rozmaitych superbohaterów, by wspólnymi siłami powstrzymać matkę demonów, Lilith. Główny ciężar zabawy stanowią turowe bitwy, podczas których liczy się kompozycja zespołu i odpowiednie wykorzystanie zdolności herosów. Nie bez znaczenia jest także sceneria, gdyż wiele z jej elementów możemy wykorzystać, by zdobyć przewagę nad siłami wroga.

Marvels Midnight Suns komunikat premiera

Źródło: PCGamer.