Znamy datę premiery Master of Magic Remake. Oryginał za darmo na GOG

  • Post category:Newsy

Slitherine postanowiło nie trzymać nas już dłużej w niepewności odnośnie do projektu polskiego MuHa Games. Firma ogłosiła, że oficjalna data premiery Master of Magic Remake przypada na 13 grudnia. Odnowiona wersja klasycznej strategii 4X utrzyma oryginalną formułę, wprowadzając nowoczesny sznyt wizualny. Co ważne, w czasie przywołanych doniesień pojawiła się też specjalna oferta na platformie GOG. Do 2 października Master of Magic Classic jest dostępne za darmo w sklepie CD Projektu.

master of magic remake

Nietrudno zauważyć, że Slitherine pieczołowicie wybrało termin wydania swojej gry. Data premiery Master of Magic Remake to ostatnia prosta przed okresem świątecznym, ale już po ważnych debiutach Victoria 3 czy Company of Heroes 3. Jednym słowem najpierw odbierzemy klasyka, potem nacieszymy się nowościami, a na koniec zagramy w remake.

Master of Magic pozwala nam wcielić się w potężnego maga, który z pomocą czarów i magicznych stworzeń podbije świat. Stawką jest kontrola nad dwoma równoległymi wymiarami, a żeby je przejąć, musimy stawić czoła pozostałym czarodziejom. Lwią część zabawy spędzimy na mapie podzielonej na heksy, które sukcesywnie będziemy malować na swoje barwy. Poza tym czeka nas formowanie armii, nauka nowych zaklęć i gromadzenie potężnych artefaktów.

Najważniejsze premiery strategii w 2022 roku znajdziesz tutaj. Za to tutaj pozostałe gry za darmo na PC we wrześniu.