Men of War 2 z kolejną, nieodległą i miejmy nadzieję ostatnią datą premiery

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że strategia, która przez kolejne lata konsekwentnie uciekała przed swoim debiutem, wreszcie wyląduje na serwerach. Fulqrum Publishing ogłosiło, miejmy nadzieję po raz ostatni, iż nowa data premiery Men of War 2 przypada na 15 maja. Wojenny RTS ukaże się wyłącznie na PC w ofercie platform Steam i Epic Games Store. Powyższy komunikat wydawca postanowił uczcić stosownym zwiastunem, który znajdziesz na końcu wiadomości. Czego możemy oczekiwać?

Men of War 2

Nowa data premiery i zawartość Men of War 2

Podobno wiele dobrego. Strategia studia Best Way potrzebowała wprawdzie sporo czasu, by odpowiednio dojrzeć w deweloperskim piecu, ale wszystko to ma zaprocentować na premierę. Po szeregu opóźnień i kilku intensywnych seriach testów twórcy podrasowali elementy, które budziły największe zastrzeżenia, na czele z oprawą wideo.

Men of War 2 już na dzień premiery zaoferuje zarówno historyczne, jak i dynamiczne kampanie dla singla. Obok nich RTS otrzyma szereg różnorodnych trybów dla sieciowej kooperacji i rywalizacji, a także pełne wsparcie dla fanowskich modów. W ramach wcześniej wymienionych przetestujemy w boju ogrom wiernych historycznym realiom jednostek armii Amerykanów, Sowietów i Trzeciej Rzeszy.

Oczywiście deweloperzy zaznaczają, że debiut to dopiero początek i zachęcają do śledzenia kolejnych komunikatów po następne porcje konkretów. Tak też zrobimy, a gdy tylko pojawią się kolejne wieści, to z pewnością się o tym dowiesz. Tymczasem trzymamy kciuki za nadchodzącą premierę i liczymy na solidną konkurencję dla Call to Arms – Gates of Hell.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.