Men of War 2 pożegnało wrzesień. Strategia ponownie opóźniona

  • Post category:Newsy

Nici z wrześniowej premiery od Best Way. Men of War 2 oficjalnie opóźnione.

Men of War 2 key

Jeżeli przymierzałeś się do nadciągającej premiery Men of War 2 to mamy kiepskie wieści. Na niespełna dwa tygodnie przed planowanym debiutem studio Best Way przekazało kluczową wiadomość. Men of War 2 zostało opóźnione i zadebiutuje najszybciej w 2024 roku. Powód? Niezmienny – ekipa potrzebuje dodatkowego czasu na doprowadzenie gry do oczekiwanego stanu.

W specjalnym wpisie twórcy podkreślili, że pełna zawartość strategii jest już na swoim miejscu. Jednak opinie zebrane zarówno po publicznych, jak i wewnętrznych testach wskazują, że może – i powinno – być lepiej. Stąd też decyzja o przeniesieniu debiutu na kolejny rok, nie po raz pierwszy zresztą.

Początkowo Men of War 2 miało trafić na rynek jeszcze w 2022 roku, ale ukraiński deweloper musiał wziąć poprawkę na trwający wokół konflikt. Teraz wiemy już, że i w 2023 roku nie uda się dowieźć strategii na nasze pecety. Ekipa prosi i dziękuje za zrozumienie, a nam pozostaje jedynie trzymać kciuki i pożegnać większą premierę września.

Men of War 2 zaoferuje 3 kampanie fabularne i 2 historyczne. Obok tego twórcy przygotowali dynamiczne tryby Conquest i Raid dostępne dla wszystkich czterech frakcji. Poza tym czekają nas także potyczki w trybie sieciowym na przeszło 20 mapach dla maksymalnie 15 graczy.

Gra ucieka na listę premier 2024 roku, jednocześnie ustępując pola dla Call to Arms – Gates of Hell, które już niebawem otrzyma rozszerzenie Liberation.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Steam.