Patrz, kto powrócił z limbo. Metal Slug Tactics z przybliżoną datą premiery

  • Post category:Newsy

Jeśli zdążyłeś już zwątpić, że zapowiedziane przed laty Metal Slug Tactics kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, to mamy dobre wieści. Dotemu wcale nie zakopało taktycznej adaptacji kultowych platformówek SNK. Do sieci trafił nowy zwiastun Metal Slug Tactics, a wraz z nim przybliżony termin premiery. Jeśli nic się nie zmieni, to rzeczona produkcja ukaże się na PC i konsolach jeszcze tej jesieni. Rzuć okiem na załączony do wiadomości materiał.

Metal Slug Tactics

W Metal Slug Tactics powraca Donald Morden. Ten przez lata pozostawał w cieniu, gromadząc armię, by zemścić się na całym świecie. Na taki rozwój wydarzeń nie pozwoli oddział Sokoła Wędrownego, który poprowadzimy w taktycznych potyczkach z domieszką RPG i roguelite.

Jak na hołd dla kultowej serii przystało, ekipa odpowiedzialna za projekt nie żałowała atrakcji. Taktyczne RPG zaoferuje przeszło 100 ręcznie przygotowanych map, 20 różnorodnych typów misji, a także dziesiątki broni z niemal 200 modyfikacjami pod różne style gry. Idealną kombinację stworzymy z 9 grywalnych postaci, a wszystko to w otoczeniu dopieszczonego pixel artu przy akompaniamencie utworów, które skomponował Tee Lopes.

Nowy zwiastun Metal Slug Tactics przekonuje, że taktyczna produkcja zmierza na PC Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Gdy pojawią się nowinki, włącznie z datą premiery, to na pewno się nimi podzielimy.

Więcej gier taktycznych na Strategus.pl.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.