Miasma Chronicles zadebiutuje wiosną. Oficjalna data premiery na PC i konsolach

  • Post category:Newsy

Dobre wieści dla wszystkich, których zaintrygowało zapowiedziane w minionym roku Miasma Chronicles. Najnowsze dzieło znanego z Mutant Year Zero: Road to Eden studia The Bearded Ladies już niebawem wyląduje na PC i konsolach. 505 Games ogłosiło, że oficjalna data premiery Miasma Chronicles przypada na 23 maja.

Tytuł ukaże się równocześnie na PC Steam i Epic, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Sugerowana cena, jak na dzisiejszą drożyznę przystało, wynosi niemal 50 dolarów, czyli około 220 złotych. Warto podkreślić, że początkowo gra pojawi się wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Data premiery Miasma Chronicles

Miasma Chronicles – data premiery wydań pudełkowych

Zgodnie z zapowiedziami wydawcy Miasma Chronicles doczeka się też wydania fizycznego. Nie ma tu precyzyjnej informacji dotyczącej dedykowanych platform, więc możemy zakładać, że pudełka pojawią się także dla pecetowej wersji. Na półki sklepowe trafią dokładnie 9 czerwca w Europie i 20 czerwca w Ameryce Północnej.

Miasma Chronicles to gra taktyczna z silnym aspektem fabularnym. Podczas zabawy wcielimy się w młodzieńca o imieniu Elvis. Ten otrzymał od swojej matki tajemniczą rękawicę, która pozwala komunikować się z żywiołem, który spustoszył ówczesną Amerykę. Tytułowa Miasma skrywa wiele tajemnic, które odkryjemy w towarzystwie robota Diggsa i wielu napotykanych po drodze postaci.

Najnowszy dłuższy materiał z wczesnej wersji rzeczonej produkcji znajdziesz poniżej.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.