Niebawem testy beta Moonbreaker na Steam. Harmonogram i zapisy

  • Post category:Newsy

Jeśli zapowiedziana podczas tegorocznych targów Gamescom strategia twórców gry Subnautica przykuła twoją uwagę, to mamy dobre wieści. W oficjalnym wpisie na Steam ogłoszono testy beta Moonbreaker na PC. Te odbędą się w dwóch turach, a pierwsza z nich rozpoczyna się już w najbliższy weekend. Testy beta Moonbreaker na Steam wystartują dokładnie 9 września o 9:00 czasu polskiego i potrwają do 12 września. Kolejna seria rozpocznie się w tych samych godzinach w dniach 16-20 września. By skorzystać z okazji do sprawdzenia gry, należy zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu na stronie produktu w sklepie Steam.

Moonbreaker testy beta Steam

Twórcy nie wspomnieli o limitach dla poszczególnych serii, ale skoro sami przydzielają dostępy, to warto zaklepać sobie miejsce z wyprzedzeniem. W czasie bety otrzymamy dostęp do kompletnej zawartości Moonbreaker, ale niektóre z funkcji nie będą aktywne. Wszystkie nasze postępy zostaną wykasowane po zakończeniu serii, więc nie przeniesiemy ich do wczesnej wersji gry. Dodatkowo ekipa szykuje się też na testy obciążeniowe, więc prawdopodobnie doświadczymy problemów z połączeniem do serwera.

Premiera wczesnej wersji Moonbreaker odbędzie się już 29 września. Figurkowa strategia z walką rozgrywaną w turach przeniesie nas do zupełnie nowego uniwersum. Warto wspomnieć, że nad światem gry pracował m.in. uznany pisarz Brandon Sanderson. Całość prezentuje się dosyć specyficznie i nietypowo, więc jeśli nadarzy się okazja, to chętnie sprawdzimy, co oferuje produkcja.