Mount & Blade 2 Bannerlord – oficjalna data premiery na PC i konsole

  • Post category:Newsy

Ważna wiadomość dla fanów gier studia TaleWorlds Entertainment. Ekipa postanowiła uciszyć szerzące się w sieci plotki o obsuwach w produkcji i podała informację, na którą wszyscy czekali. Oficjalna data premiery Mount & Blade 2 Bannerlord przypada na 25 października. Tego dnia gra doczeka się pełnej wersji na komputerach osobistych i wydania na konsolach PlayStation i Xbox. RPG z elementami strategii doczeka się też specjalnej edycji pudełkowej. Na więcej konkretów przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale i tak jest się z czego cieszyć.

Mount & Blade 2 Bannerlord data premiery

Wyczekiwane przez fanów Mount & Blade 2 Bannerlord zadebiutowało w Steam Early Access jeszcze na początku 2020 roku. Wtedy twórcy deklarowali wydanie pełnej wersji w kolejnym roku, ale globalna sytuacja wiele zmieniła. Ostatecznie produkcja przeciągnęła się na kolejny rok, a i ten miał nie wystarczyć. Ogłoszona właśnie data premiery Mount & Blade 2 Bannerlord śmie temu przeczyć.

Mount & Blade 2 Bannerlord trafi na rynek dzięki wsparciu firmy Prime Matter, oficyny wydawniczej Koch Media. Tytuł przenosi nas na 200 lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w Mount & Blade Warband. Podczas zabawy trafiamy do Calradii, w której zapanowało bezkrólewie, co rodzi szereg możliwości dla przywódcy walczącej o wpływy frakcji najemników. Pozostaje trzymać kciuki za domykanie ostatnich etapów na drodze do pełnoprawnej premiery i cieszyć się wczesną wersją tytułu.

Więcej gier strategicznych.

Źródło: XboxAchievements.