Styczeń nabiera kształtów. Nowy zwiastun i data premiery New Cycle we wczesnym dostępie

  • Post category:Newsy

Diselpunkowy city builder nie zadebiutuje w tym roku, ale nie każde też na siebie długo czekać. Data premiery New Cycle we wczesnym dostępie Steam.

Mamy kolejną produkcję, która powalczy o naszą uwagę w styczniu. Tuż po wieściach o War Hospital swoje intencje potwierdziło również studio Core Engage ze swoim New Cycle. W najnowszym komunikacie prasowym czytamy, że dieselpunkowy city builder wzbogaci katalog wczesnego dostępu dokładnie 18 stycznia. Czego możemy spodziewać się w pierwszej komercyjnej wersji?

New Cycle data premiery

New Cycle – data premiery i zawartość wczesnego dostępu

Już na etapie Steam Early Access strategia New Cycle zaoferuje możliwość zabawy w dwóch trybach: kampanii i sandboksowym. Na pierwszych zainteresowanych czekają trzy różnorodne biomy, 54 budynki, 47 zasobów oraz społeczeństwo podzielone na trzy klasy. Twórcy oddadzą na nasze ręce także siedem zróżnicowanych stadiów rozwoju cywilizacji i szereg narzędzi, by te poziomy osiągać.

Na tym etapie nie wiemy jeszcze dokładnie, jak długo turecki deweloper zamierza trzymać swoje dzieło w pecetowym inkubatorze. Najpewniej kolejne konkrety pojawią się już przy okazji zaplanowanego na 18 stycznia debiutu w Steam Early Access.

New Cycle to kolejna produkcja, która łączy walkę o przetrwanie z rozbudową osady. Tym razem twórcy rzucą nas w zniszczony przez rozbłyski słoneczne świat, który mamy za zadanie odbudować. By nie było zbyt łatwo, to pierwotne zagrożenie wcale nie zostało zażegnane. Musimy więc nie tylko utrzymać naszych podopiecznych w dobrym zdrowiu, ale też konsekwentnie pracować nad metodami, które uchronią ich przed doskwierającym klimatem.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.