New Cycle w pełnej krasie. Dieselpunkowy city-builder na obszernym zwiastunie rozgrywki

  • Post category:Newsy

Postapokaliptyczna strategia już za kilka dni zadebiutuje we wczesnym dostępie Steam. Zobacz obszerny gameplay trailer New Cycle.

New Cycle Gameplay trailer

Już za kilka dni w usłudze Steam Early Access zagości debiutancka strategia studia Core Engage. Wydawca tytułu, Daedalic Entertainment postanowił ostatecznie odkryć wszystkie walory wczesnej wersji tytułu. W sieci pojawił się niezwykle obszerny, 12-minutowy gameplay trailer New Cycle, który rzuca światło na mechanizmy i klimat produkcji. Tak na wypadek, gdyby ominęło cię demo lub wcześniejsze trailery.

New Cycle zadebiutuje we wczesnym dostępie w najbliższy czwartek, 18 stycznia. Wedle aktualnych planów dewelopera pełen potencjał strategii osiągnie najdalej za dwa lata, więc będzie dużo czasu na podsunięcie swoich sugestii. Już na start otrzymamy dostęp do wszystkich kluczowych mechanizmów, ale możemy się domyślać, że z biegiem czasu pojawi się tu też sporo nowości, a poszczególne rozwiązania otrzymają przebudowę.

Do tematu zapowiedzianej w minionym roku strategii powrócimy już za kilka dni, a tymczasem rozkoszuj się prezentacją. Przy okazji sprawdź pozostałe ciekawe premiery strategii w styczniu.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.