New Cycle już w Steam Early Access. Z problemami, ale i ciepłym przyjęciem

  • Post category:Newsy

W tym tygodniu na rynku pojawiła się kolejna propozycja dla fanów city builderów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, swoją przygodę w usłudze wczesnego dostępu rozpoczęła debiutancka produkcja studia Core Engage. Premiera New Cycle nie przebiegła jednak tak gładko, jak życzyliby sobie tego twórcy i wydawca.

New Cycle premiera

Strategia zadebiutowała z kilkoma istotnymi bugami, które – co należy pochwalić – ekipa błyskawicznie usunęła. W ciągu kilkunastu godzin na serwery trafiły dwie łatki, które pozwoliły graczom wziąć postapokaliptyczny świat we własne ręce. Jeśli zapragniesz należeć do tego grona, to wejściówka do wczesnej wersji gry na Steam kosztuje obecnie niespełna 90 złotych. Co za tę cenę?

Na debiut w Steam Early Access otrzymujemy dostęp do kampanii i trybu sandboksowego. W każdym z nich dążymy do zagwarantowania naszym podopiecznym przyszłości w niezwykle trudnych warunkach. Zniszczony przez rozbłysk słoneczny świat nawiedzają rozmaite kataklizmy, które nierzadko utrudniają, a nawet paraliżują funkcjonowanie społeczności.

Tym samym w pogoni za rosnącym dobrobytem musimy też brać pod uwagę bezpieczeństwo mieszkańców budowanego przez nas miasta. Obecnie solą w naszym oku będą m.in. Pożary, uderzenia piorunów i wypadki w miejscu pracy, a w przyszłości dołączą do nich także cyklony.

Kiedy premiera pełnej wersji New Cycle? Według deklaracji twórców strategia posiedzi we wczesnym dostępie nawet dwa lata. Nic nie jest jednak wyryte na kamieniu, więc może uda się domknąć bieżący etap jeszcze w 2025 roku. Rzuć okiem na premierowy zwiastun i wyczekuj wraz z nami kolejnych doniesień.

Po więcej styczniowych premier strategii zajrzyj tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.