Northgard z masą nowości. Znamy plany rozwoju strategii Shiro Games w 2023 roku

  • Post category:Newsy

Shiro Games jeszcze nie skończyło ze swoją strategią o wikingach. W najnowszym wpisie na Steam ekipa sformułowała plany rozwoju Northgard w 2023 roku. Wynika z nich, że tytuł w najbliższych miesiącach otrzyma jeszcze sporo nowej zwartości, a poszczególne mechaniki doczekają się gruntownego remontu. Mapa drogowa prezentuje trzy kamienie milowe, które wprowadzą zarówno płatną, jak i darmową zawartość. Czego możemy się spodziewać?

Northgard

Northgard – plany rozwoju w 2023 roku

Na dobry początek strategia otrzyma tradycyjną coroczną aktualizację dla równowagi rozgrywki. Ta poza zapewnieniem odpowiedniego balansu przebuduje wybrane klany oraz zaoferuje im nowe wyzwania. Równocześnie pełnoprawnej premiery doczeka się tryb obserwatora, który aktualnie możemy testować w ramach otwartej bety.

Po przygotowaniu gruntu nadejdzie czas na szereg nowości. Przed końcem lata w Northgard pojawi się kolejne południowe królestwo, co wynika z wydarzeń zaprezentowanych w najnowszej kampanii do gry. Szykuje się też przebudowa systemu dyplomacji, o której jeszcze nie wiemy zbyt wiele.

Plany rozwoju Northgard 2023

Pewne jest za to, że produkcja doczeka się kolejnego klanu wikingów w płatnym DLC. Ten pojawi się zimą, a równocześnie z nim doczekamy się także nowego podejścia do systemu wierzeń w grze. Twórcy podkreślają, że w nadchodzących miesiącach będą jeszcze baczniej wsłuchiwać się w komunikaty graczy, by dostarczyć im wyczekiwanej zawartości

Northgard zadebiutowało w 2018 roku na PC, a później trafiło także na konsole i urządzenia mobilne. Podczas zabawy prowadzimy klan wikingów, który stara się zadomowić na nowo odkrytym kontynencie. Strategia udanie łączy troskę o ekonomię z rozbudową osady, walką o przetrwanie i starciami z wrogami, czym zdobyła serca miłośników serii The Settlers.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Steam.