Nowa gra 11 bit studios pierwszym zwiastunie. Projekt zespołu This War of Mine? (aktualizacja)

  • Post category:Newsy

Aktualizacja: Nowa gra 11 bit studios nie będzie strategią. Nie będzie też grą warszawskiej ekipy. Firma oficjalnie zapowiedziała narracyjną przygodówkę South of the Circle, która zadebiutuje niedługo na komputerach osobistych i konsolach. South of the Circle to dzieło brytyjskiego studia State of Play, a rodzima spółka pomoże wypuścić ją na rynek. Więcej o grze na Steam.

Warszawskie studio odpowiedzialne za Frostpunk się nie zatrzymuje. Po ubiegłorocznych zapowiedziach dwóch projektów pokazano najpewniej trzeci. Nowa gra 11 bit studios ma tylko krótki materiał wideo z napisem „some promises stay with you forever”. Za to notka pozostawiona w opisie filmu głosi, że nie jest to materiał związany z Frostpunk 2, ale coś równie znaczącego.

nowa gra 11 bit studios

Na tym etapie można wywnioskować jedynie, że szykuje się zapowiedź gry trzeciego zespołu w studiu. Pierwszy od dłuższego czasu pracuje nad Project 8, drugi tworzy Frostpunk 2, a teraz oglądamy coś od twórców This War of Mine. Wygląda intrygująco, więc z wypiekami na twarzach czekamy na jakieś szczegóły. Czym będzie nowa gra 11 bit studios? Wkrótce się przekonamy.

Frostpunk 2 nie ma jeszcze daty premiery, ale nie można wykluczyć, że gra dołączy do najważniejszych premier 2022 roku.

Źródło: YouTube.