Nadchodzi nowa gra twórców serii Twierdza. Firefly Studios o krok od pokazu

  • Post category:Newsy

Aktualizacja: Wiemy już, co szykuje dla nas Firefly. Niezupełnie jest to nowa gra, ale remasterem oryginalnej Twierdzy na pewno nie pogardzimy.

Wygląda na to, że Twierdza 4 to nie jedyna produkcja Firefly Studios, na którą będziemy niebawem czekać. Z krótkiego materiału na YouTube dowiedzieliśmy się, że szykuje się zapowiedź następnego projektu. Nowa gra twórców serii Twierdza zostanie zaprezentowana światu już w czwartek 13 lipca. Co to będzie? Na pewno nie przywołany już Stronghold Unreal, o którym mamy  usłyszeć nieco później.

Nowa-gra-twórców-serii-Twierdza

Nick Tannahill wspomina jedynie, że nowa gra jest tym, na co od dłuższego czasu czekali zarówno fani, jak i deweloperzy. Inny projekt, inny zespół, ale zapewne ten sam gatunek, chociaż na tę chwilę szczegółów mamy jak na lekarstwo. Wiemy jedynie, że 13 lipca pojawi się pierwszy oficjalny zwiastun, a wraz z nim strona na platformie Steam, do której śledzenie twórcy gorąco zachęcają.

Jak w tym czasie miewa się sama Twierdza 4? I tu Tannahill nie był szczególnie wylewny. Wspomniał tylko, że prace idą zgodnie z planem, wiele celów udało się już osiągnąć, a znacznie obszerniejszy raport otrzymamy jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że według wcześniejszych komunikatów na debiut strategii poczekamy co najmniej do 2024 lub 2025 roku.

O pierwszych szczegółach Twierdzy 4 przeczytasz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.