Otwarta beta Diablo 4 bez tajemnic. Kiedy testy gry Blizzarda?

  • Post category:Newsy

Blizzard dotrzymał słowa i przygotował oficjalną zapowiedź otwartych i zamkniętych testów najnowszej odsłony serii Diablo. Te wystartują już w nadchodzącym miesiącu, ale nie potrwają zbyt długo, więc lepiej zarezerwuj czas. Otwarta beta Diablo 4 odbędzie się w dniach 24 – 26 marca. Tydzień wcześniej do Sanktuarium w ramach zamkniętych testów wybiorą się gracze, którzy zdecydowali się na przedpremierowy zakup tytułu. Testy odbędą się na wszystkich platformach docelowych – PC Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series. Co przetestujemy?

Diablo 4 otwarta beta

Diablo 4 – otwarta beta już w marcu

Podczas wskazanych weekendów gracze otrzymają dostęp do wczesnej i okrojonej wersji Diablo 4. Do sprawdzenia będzie prolog gry oraz kompletny pierwszy akt przygody. W czasie zabawy rozwiniemy postać maksymalnie do 25 poziomu. Pierwszą lokację – Strzaskane Szczyty – zwiedzimy bez ograniczeń, a więcej o udostępnionej zawartości dowiemy się podczas nadchodzącej transmisji. Stream deweloperów zaplanowano na 20:00 czasu polskiego we wtorek 28 lutego.

Strzaskane szczyty Diablo 4

Jak wcześniej wspomniałem, jeśli zdecydowałeś się na przedpremierowy zakup, to pod tym adresem możesz zrealizować kod i rozpocząć testy już w weekend 17 – 19 marca. Oczywiście w tym przypadku pobawisz się jedynie na platformie, którą wybrałeś do pełnej wersji Diablo 4. Obie tury testów zakończy specjalna ankieta, która pomoże obrać właściwy kurs przed czerwcową premierą.

Diablo 4 zmierza na PC i konsole z datą premiery wyznaczoną na 6 czerwca. Być może po testach Blizzard zdecyduje się na przesunięcie terminu, ale wszystko zależy tu od kondycji gry i odbioru wczesnej wersji. Czekamy cierpliwie na rozwój wydarzeń, a tymczasem zobacz kolejny zwiastun RPG akcji.