Premiera Ozymandias: Bronze Age Empire Sim. Dynamicznej strategii 4X na PC

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś na komputerach osobistych ukaże się nowa strategia z katalogu Goblinz Publishing. Premiera Ozymandias: Bronze Age Empire Sim powinna zainteresować miłośników strategii 4X, a także tych, którzy od dłuższego czasu przymierzali się do gatunku. Produkcja obiecuje głębię rozgrywki z jednoczesnym usunięciem wielu „zapychaczy”. Taki ruch ma uczynić zabawę równie satysfakcjonującą, ale też znacznie bardziej dynamiczną. O tym, czy się to udało, przekonamy się jeszcze dziś, gdy Ozymandias trafi na Steam, GOG i Epic Games Store.

Ozymandias data premiery

Premiera Ozymandias: Bronze Age Empire Sim na PC

Jak sama nazwa wskazuje, w toku zabawy przeniesiemy się do epoki brązu, by położyć solidne fundamenty pod przyszłe imperium. Twórcy przygotowali aż 52 grywalne frakcje, a dzięki losowym warunkom zwycięstwa w scenariuszu, każda sesja będzie wyglądać inaczej. Motorem napędowym zabawy będą okazje, czyli specjalne wyzwania, które pojawią się w każdej turze, by nadać kierunek naszym staraniom. Spełnienie warunków misji zagwarantuje dostęp do specjalnych bonusów i otworzy drogę do kolejnych wzmocnień.

Ozymandias: Bronze Age Empire Sim opracowano z myślą o zabawie zarówno dla pojedynczego gracza, jak i sieciowej rywalizacji. Odpowiedzialne za produkcję The Secret Games Company szczyci się sztuczną inteligencją, która rzekomo nie oszukuje, jak ma to miejsce w innych grach.

Gotowy na Civilization w lżejszej wersji? Już teraz na Steam możesz pobrać wersję demonstracyjną strategii, która być może obudzi apetyt na dalsze podboje.