Moc strategii na PC Gaming Show 2022. Gameplay z Victoria 3 i zapowiedź nowej gry twórców Frostpunka

  • Post category:Newsy

Mamy rewelacyjne wieści. Redakcja PC Gamera potwierdziła termin konferencji PC Gaming Show 2022. Prezentacji, na której zazwyczaj pojawiało się sporo nowinek dla fanów gier strategicznych. Tak będzie i tym razem, ale o tym już za chwilę. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów PC Gaming Show 2022 rozpocznie się 12 czerwca o 21:30 czasu polskiego. Co podczas pokazu?

PC Gaming Show 2022

Tu robi się naprawdę ciekawie. W czasie imprezy otrzymamy zapowiedź zupełnie nowej gry od odpowiedzialnego za Frostpunka 11 bit Studios. Paradox Interactive zaprezentuje pierwszy oficjalny gameplay z Victoria 3, a nowych konkretów doczeka się też zapowiedziane w grudniu Warhammer 40,000: Space Marine 2. Szczegółami nowego projektu podzielą się twórcy Don’t Starve, a o wizji Arma 4 opowiedzą deweloperzy z Bohemia Interactive. Na dokładkę możemy liczyć też na nowe fragmenty rozgrywki z modyfikacji Levitation do Half-Life: Alyx. Brzmi nieźle.

Tego samego dnia, ale nieco wcześniej – o 17:00 czasu polskiego – odbędzie się konferencja Microsoftu, a na niej najpewniej coś o rozwoju Age of Empires 4. Może nawet zapowiedź odświeżonego wydania Age of Mythology?

Na więcej smaczków musimy jeszcze poczekać, ale wydaje się, że tym razem obecność będzie obowiązkowa. O nowościach z tak jakby E3 2022 na pewno przeczytasz też na łamach naszego serwisu. Czekamy niecierpliwie.

Źródło: Gamingbolt.