Jest data premiery Pharaoh: A New Era. Remake Faraona zadebiutuje w lutym

  • Post category:Newsy

Firma Dotemu opublikowała najnowszy zwiastun wyczekiwanego remake’u kultowej strategii Faraon. Tak dowiedzieliśmy się, że zgodnie z wcześniejszymi obietnicami na debiut tytułu nie będziemy już długo czekać. Data premiery Pharaoh: A New Era została wyznaczona na 15 lutego.

Na debiut otrzymamy wszystko, co Triskell Interactive obiecało – z drobnym wyjątkiem. Z komunikatu wydawcy wynika, że nieco później, już w specjalnej aktualizacji strategia otrzyma edytor poziomów. Ten wymaga dodatkowych testów i szlifów, a ekipa nie chciała opóźniać premiery tylko z uwagi na ten element produkcji.

Pharaoh A New Era data premiery

Pharaoh: A New Era – data premiery i nowy zwiastun

Zgodnie z pierwotnymi założeniami Pharaoh: A New Era zaoferuje kompletną zawartość oryginalnego Faraona wraz z dodatkiem Kleopatra: Królowa Nilu. Na ręce fanów marki trafi ponad 50 misji rozgrywanych w sześciu historycznych okresach starożytnego Egiptu. Dodatkową zabawę zapewni tryb swobodnej budowy, a o wrażenia zadba odświeżona oprawa audiowizualna.

Korzystając z okazji Triskell Interactive przyznało, że opinie graczy miały duży wpływ na przebieg prac i podejmowane decyzje. Jako jeden z przykładów wskazali, jak udało się – za namowami graczy – ograniczyć liczbę kliknięć niezbędnych do wzniesienia budynku. Tak powstało specjalne menu, które pozwala rozpocząć budowę po maksymalnie dwóch klikach. Obok tego wprowadzono możliwość kopiowania już istniejących budynków.

Więcej udogodnień w remake’u kultowego klasyka poznamy już 15 lutego, gdy Pharaoh: A New Era zadebiutuje na pecetach.