Pharaoh: A New Era prawie gotowe, ale jeszcze poczekamy. Kiedy premiera?

  • Post category:Newsy

Wygląda na to, że Triskell Interactive stara się o to, by remake kultowego Faraona wypadł jak najlepiej. W najnowszym komunikacie twórcy poinformowali, że produkcja gry jest już zakończona. Nie zamierzają jednak spieszyć się z wydaniem. Kiedy premiera Pharaoh A New Era? W bliżej nieokreślonym punkcie pierwszego kwartału 2023 roku. Aktualnie ekipa skupia się na szlifowaniu już gotowej gry i eliminowaniu z niej błędów.

Aktualizacja: Jest oficjalna data premiery Pharaoh: A New Era i nowy zwiastun strategii.

pharaoh-a-new-era-screenshot

Proces ten, jak się niejednokrotnie przekonaliśmy, może zaowocować nieoczekiwanym znaleziskiem i znaczną obsuwą. Tym samym raczej bym się do okienka nie przywiązywał, ale może czeka nas niespodzianka na początku kwartału. Klasyka to coś, czego w większości przypadków lepiej nie ruszać, o czym przekonał się Blizzard, więc nie dziwi nas fakt, że Dotemu kroczy ostrożnie.

Niezależnie od tego, kiedy odbędzie się premiera Pharaoh: A New Era twórcy już teraz postanowili podziękować za wsparcie. Jeszcze w lutym gracze mogli bawić się z wersją demonstracyjną gry i porównać graficzne usprawnienia. To zaowocowało użytecznymi wskazówkami, które twórcy postanowili wcielić w życie. W  styczniu zamierzają uraczyć nas kolejnymi szczegółami swoich prac, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Pharaoh: A New Era to pełnoprawny remake strategii city builder z 1999 roku. Twórcy podnieśli grę do rozdzielczości 4K, przygotowali nowe modele dla budynków i jednostek oraz odświeżyli interfejs graficzny. Nowe wydanie zaoferuje kompletną zawartość oryginalnego Faraona i dodatku Kleopatra: Królowa Nilu.