Remake Faraona na nowych screenach. Zobacz poprawiony UI w Pharaoh: A New Era

  • Post category:Newsy

Po dłuższej przerwie na swoje oficjalne kanały powróciło odpowiedzialne za remake strategii Faraon Triskell Interactive. W najnowszym blogu twórcy omówili kierunek artystyczny projektu i odpowiedzieli na kilka zadanych przez graczy pytań. Przy okazji zaprezentowali nowy interfejs przygotowany dla Pharaoh: A New Era. Okazuje się, że ten element wersji demonstracyjnej remake’u był źródłem największej frustracji graczy, więc ekipa postawiła na nowy, czytelniejszy projekt UI.

pharaoh a new era nowy interfejs screen 1

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że i na pozostałe uwagi Triskell Interactive nie pozostaje głuche. Nowy interfejs Pharaoh: A New Era podkreśla, że ekipa wzięła sobie do serca uwagi graczy, ale też nie zamierza stawiać na radykalne zmiany. Te ostatnie, zdaniem twórców, mogłyby mocno podkopać morale zaangażowanych deweloperów i projektantów. Jednym słowem, studio zamierza wprowadzić jak najwięcej poprawek, ale na rewolucje nie mamy co liczyć. Pełen wpis znajdziesz tutaj.

Pharaoh: A New Era zmierza wyłącznie na PC z pomocą firmy Dotemu. Niestety twórcy nie skorzystali z okazji, by choćby wspomnieć o planowanym terminie premiery. Steam przekonuje, że debiut nadejdzie niebawem, więc pozostaje nam wierzyć, że w remake Faraona zagramy jeszcze przed końcem tego roku.

Kultowy city-builder ukazał się oryginalnie w 1999 roku. Niezależnie od tego, jaką drogą podąży projekt, to wciąż będzie miał pod górkę z fanami klasyka. Oby tylko nie poległ już na starcie w tej nierównej walce.

pharaoh a new era nowy interfejs screen 2