Phoenix Point otrzyma wsparcie dla modów. Twórcy chwalą się wynikami

  • Post category:Newsy

Przy okazji kolejnej aktualizacji pecetowej wersji Phoenix Point przedstawiciele Snapshot Games podzielili się dobrymi nowinami. Najpierw pochwalili się, że po ich dzieło sięgnęło już przeszło 800 tysięcy graczy. Jednocześnie ogłosili, że jeszcze tego lata Phoenix Point otrzyma oficjalne wsparcie dla modów. Na tym etapie nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów poza gwarantowaną integracją gry z Warsztatem Steam. Przy okazji, nawet jeśli wsparcie dla modów w Phoenix Point nadejdzie niebawem, to już teraz polecili jeden z fanowskich projektów. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Phoenix Point wsparcie dla modów

Phoenix Point to najnowszy projekt pod okiem ojca cyklu XCOM, Juliana Gollopa. Gra przenosi nas do 2046 roku, gdzie walczymy z pokłosiem epidemii tajemniczego wirusa. Podczas taktycznych potyczek w turach rozprawimy się z przeróżnymi potworami z pomocą sformowanych wcześniej oddziałów. Na śmiałków czeka rozbudowany system zarządzania kryzysem, imponujące zniszczenia na arenach starć i szereg inspiracji twórczością Lovecrafta.

Premiera Phoenix Point odbyła się w grudniu 2019 roku. Gra pojawiła się najpierw na PC, a w ubiegłym roku także na konsolach PlayStation i Xbox. Tytuł ograsz także w ramach abonamentu Game Pass.

Odwiedź zakładkę mody na strategniedzielny.pl.

Źródło: Snapshot Games.