Jest data premiery Pioneers of Pagonia we wczesnym dostępie. Niedługo testy alfa i wersja demo

  • Post category:Newsy

Wiemy już, kiedy zagramy w obiecującą strategię twórcy marki The Settlers. Data premiery wczesnego dostępu i testów alfa Pioneers of Pagonia.

Pioneers_of_Pagonia_Artwork 5

Studio Envision Entertainment postanowiło uczcić trwający właśnie gamescom garścią dobry wieści dla wszystkich zainteresowanych Pioneers of Pagonia. Ekipa nawiązała do wcześniejszych zapowiedzi, wedle których strategia zasili wczesny dostęp jeszcze w tym roku. Teraz znamy już dokładny termin. Data premiery Pioneers of Pagonia w Steam Early Access to 13 grudnia. Jednak to nie wszystko.

Okazuje się, że jeszcze we wrześniu wystartują zamknięte testy alfa strategii twórcy The Settlers. By załapać się do grona wybranych, wystarczy zgłosić się do newslettera studia pod tym adresem. Jeśli jednak się nie powiedzie, to jeszcze nie wszystko stracone. Pioneers of Pagonia otrzyma też wersję demonstracyjną podczas październikowego Steam Next Fest. Obecnie twórcy przebywają na targach w Kolonii, gdzie znajdziesz ich przy stanowisku o numerze 10.2.

Pioneers of Pagonia to duchowy spadkobierca marki The Settlers, za którego powstanie odpowiada ojciec aktualnie „rozwijanego” Ubisoft cyklu. Tytuł koncentruje się na rozbudowanie osady, zbieraniu surowców, kolonizacji nieznanych krain i odkrywaniu sekretów. Słowem, wszystkim tym, co najnowsze The Settlers: New Allies zepchnęło na daleki plan.

Zaplanowany na grudzień wczesny dostęp ma potrwać co najmniej sześć miesięcy, podczas których ekipa wprowadzi nowe mechaniki, budynki, zasoby i dedykowane im łańcuchy produkcyjne.

Po więcej obiecujących premier we wczesnym dostępie na 2023 rok odsyłamy tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.