Pioneers of Pagonia zaprezentowane. Pierwszy gameplay trailer strategii twórcy The Settlers

  • Post category:Newsy

Tym razem coś, na co czekali miłośnicy serii The Settlers. W sieci pojawił się pierwszy gameplay trailer najnowszej gry ojca Osadników, Pioneers of Pagonia. Na 1,5-minutowym materiale możemy zobaczyć fundamenty zabawy, a także obrany przez studio kierunek artystyczny. Zwiastun przypomina też, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Pioneers of Pagonia wzbogaci wczesny dostęp Steam jeszcze przed końcem tego roku.

Pioneers of Pagonia gameplay

Już na pierwszy rzut oka widać, że gameplay trailer Pioneers of Pagonia idzie w zupełnie inną stronę, niż kampania promocyjna nowych Settlersów. Twórcy nie stawiają na epickie bitwy rodem z RTS-ów, a solidną i konsekwentną pracę u podstaw. Lwią część materiału poświęcono robotnikom podczas ich codziennych obowiązków, sygnalizując równocześnie zagrożenia ze strony lokalnej fauny. I chociaż modele budynków nieco nawiązują stylistyką do starszej marki, to całość ma diametralnie inny wydźwięk. Byle czekać do debiutu w Steam Early Access i pierwszych godzin w fantastycznej Pagonii.

Pioneers of Pagonia zmierza wyłącznie na PC nakładem pracy studia Envision Entertainment. Najważniejszą postacią omawianego projektu jest Volker Wertich, ojciec samych Osadników. W jego nowej grze ponownie skupimy się na zarządzaniu osadami i kolonizowaniu nowych lądów. Aspekty militarne też otrzymają odrobinę uwagi, ale działania wojaków będą w ogromnej mierze zautomatyzowane.

Pozostałe obiecujące strategie dla wczesnego dostępu w 2023 roku znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.