Pagonia gotowa na kolonizację. Duchowy spadkobierca The Settlers trafił do wczesnego dostępu Steam

  • Post category:Newsy

Nowa strategia twórcy The Settlers z pierwszą komercyjną wersją. Premiera Pioneers of Pagonia we wczesnym dostępie na PC.

Być może już zdążyłeś zapomnieć, ale niespełna 10 miesięcy temu na rynku zadebiutowało The Settlers: New Allies. Wcale by mnie to nie zdziwiło, zważywszy na fakt, iż o grze nieomal zapomniał nawet sam wydawca. Strategia przeszła bez większego echa, ale pojawił się ktoś, kto postanowił rzucić jej wyzwanie. Volker Wertich, ojciec wspomnianej marki wkroczył na scenę z nowym projektem, który dziś otrzymał pierwszą komercyjną wersję.

Pioneers of Pagonia kilka godzin temu wzbogaciło katalog wczesnego dostępu Steam i jak na razie radzi sobie całkiem nieźle. W chwili pisania wiadomości na przeszło 100 opinii ponad 90% zachęca do zabawy. Sytuacja wyklaruje się jeszcze w ciągu kilku najbliższych dni, ale pierwsze wrażenie jest wyraźnie pozytywne. Jeśli chcesz dołączyć do zabawy jeszcze dziś, to przygotuj 118,14 PLN i udaj się na Steam.

Pioneers of Pagonia premiera wczesny dostęp

Pioneers of Pagonia – premiera i plany rozwoju strategii

Już dla wczesnej wersji gra studia Envision Entertainment oferuje niemal nieskończone możliwości zabawy dzięki proceduralnie generowanym mapom. Gracze mogą swobodnie kolonizować wyspy tytułowego archipelagu, rozwijając łańcuchy produkcyjne i zbrojąc się przeciwko napotkanym przeciwnikom.

W dalszej perspektywie Pioneers of Pagonia ma mieć wszystkiego jeszcze więcej. Najpóźniej w lutym pojawi się pierwsza duża aktualizacja strategii, która wprowadzi nowe budynki, zasoby i śledzenie statystyk produkcji. W dalszej perspektywie możemy oczekiwać nowych łańcuchów produkcyjnych, zasobów, budynków, zawodów, a także zabawy w sieciowej kooperacji. Pioneers of Pagonia ma spędzić we wczesnym dostępie co najmniej 6 najbliższych miesięcy, ale na konkretne deklaracje przyjdzie jeszcze czas.

Tymczasem rzuć okiem na najnowszy zwiastun duchowego spadkobiercy The Settlers.

Więcej obiecujących strategii dla wczesnego dostępu w 2023 roku znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.