Premiera Dune: Spice Wars na PC w Steam Early Access. Przystępna cena strategii

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami Funcomu na rynku pojawiła się najnowsza gra od Shiro Games. Premiera Dune: Spice Wars w Steam Early Access na PC przerywa przeszło dwie dekady absencji marki w grach. Strategia 4X z elementami RTS inspirowana cyklem Herberta została wyceniona całkiem przystępnie na Steam. Polscy gracze zapłacą dokładnie 69,99 złotych, zamiast równowartości niemal 30 euro. Co za tę cenę?

Dune Spice Wars

Premiera Dune: Spice Wars w Steam Early Access na PC

Wczesna wersja strategii Diuna oferuje dostęp do czterech grywalnych frakcji, które poprowadzimy do zwycięstwa w 3-godzinnych scenariuszach. Z ujawnionych niedawno planów dla Dune: Spice Wars wiemy, że twórcy wykorzystają wczesny dostęp do wielu nowości. Strategia doczeka się pełnoprawnej kampanii fabularnej oraz trybu sieciowego. Ten ostatni być może zostanie rozszerzony o gry rankingowe, ale wiele zależy tu od uwag graczy.

Na razie Dune: Spice Wars radzi sobie całkiem nieźle na rynku. Wczesna wersja zyskała uznanie prasy, która w superlatywach opowiada o swoich wrażeniach. Wczesny build nie jest jednak wolny od wad, którym twórcy powinni zaadresować stosowne poprawki. Pierwsze godziny na Steam to też kilkadziesiąt pozytywnych recenzji użytkowników platformy.

Dune: Spice Wars spędzi we Wczesnym Dostępnie Steam około 12 miesięcy. Na razie Shiro Games skupia się przede wszystkim na wydaniu pecetowym, ale nie wyklucza wersji na konsole. Zobacz załączony poniżej premierowy zwiastun i sprawdź wymagania sprzętowe Dune: Spice Wars.

Koniecznie sprawdź także nasz praktyczny poradnik do Dune: Spice Wars.

Źródło: Steam.