Premiera Great Negotiators, pierwszego DLC z przepustki Civilization 6: Leader Pass

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś premiera Great Negotiators, pierwszego DLC z przepustki Leader Pass do Civilization 6. Paczka negocjatorów to, dostęp do trzech nowych przywódców dla nacji z podstawowej wersji gry. Do Stanów Zjednoczonych trafił Abraham Lincoln; do Arabii Saladyn, a Kongo wzbogaciła Nzinga Mbande. Warto wspomnieć, że jest to dopiero pierwsze z sześciu DLC wchodzących w skład Leader Pass. Zanim przejdziemy do konkretów szybkie przypomnienie – do Civilization 6 trafił dziś także Juliusz Cezar, którego możesz otrzymać bez dodatkowych opłat. Co zaoferują nowi przywódcy?

Premiera Great Negotiators

Premiera Leader Pass Great Negotiators do Civilization 6

Abraham Lincoln w Civilization 6 oferuje dodatkowe premie do lojalności oraz dodatkową jednostkę za strefy przemysłowe. Jednocześnie zmniejsza współczynnik lojalności za każdą plantację. Tymczasem Saladyn gwarantuje specjalne premie do flankowania i wsparcia jednostek, zarówno bojowych, jak i religijnych. W tym samym czasie królowa Nzinga Mbande swoją unikalną cechą gwarantuje dodatkowe zbiory miastom na tym samym kontynencie, co stolica, jednocześnie obniżając zbiory miast zamorskich. Zobacz krótką prezentację na dołączonym do wiadomości zwiastunie.

Przypomnijmy, że po wielkich negocjatorach nadejdą wielcy przywódcy. Kolejne DLC do Civ 6 wprowadzi takie postaci jak Tokugawa (Japonia), Nader Szach (Persja) i Sulejman Wspaniały (Imperium Osmańskie). Warto jednak zaznaczyć, że tylko lider Japonii nie wymaga żadnego dodatkowego pakietu rozgrywki do strategii.

Leader Pass do Civilization 6 jest dostępne za darmo w wydaniu Antologia, a osobno zostało wycenione na 89 złotych.